Ahoj svet!

člen skupiny P.F.M. Group s.r.o.

Ahoj svet!

19. septembra 2017 Nezaradené 1

Spoločnosť Eproma s.r.o. ponúka niekoľkoročné skúsenosti z oblasti správy nehnuteľností, stavebníctva a súvisiacich odborov, aby Vám spolu s jej partnermi poskytla profesionálne služby modernej správcovskej spoločnosti. S novým prístupom k spravovaným objektom a ich vlastníkom pri zachovaní jednoduchej ekonomickej a technickej organizačnej štruktúry.

Spoločnosť Eproma s.r.o. operuje v dvoch nadväzujúcich úrovniach. V prvej ako samotný správca, v druhej ako odborný konzultant pri projektovaní nových objektov.

Nový prístup pri správe nehnuteľností spočíva predovšetkým v aktívnej komunikácii s vlastníkom objektu s cieľom systematicky, efektívne a transparentne realizovať opatrenia vedúce k hospodárnejšej a bezpečnejšej prevádzke a poskytnutí kompletného balíka služieb, ktoré sa k danej nehnuteľnosti viažu.

Nový prístup vo väzbe na developerské projekty znamená aktívne zapojenie spoločnosti do projektu vo fáze prípravy projektovej dokumentácie so snahou optimalizovať návrhy profesistov a tým zefektívniť budúci výkon správy.

V roku 2013 sme spojili skúsenosti troch partnerov, spoločností Eproma s.r.o., K.R.S. s.r.o. a Eproma plus s.r.o. pod hlavičkou PFM Group s.r.o., s cieľom skvalitnenia a rozšírenia poskytovaných služieb založených na skúsenostiach dcérskych spoločností. Koncom roka 2014 pribudla do skupiny správcovských spoločností aj KORS – reality, s.r.o.Spoločne tak spravujeme viac ako 4600 bytov a nebytových priestorov.

One Response

  1. Ahoj, toto je komentár.
    Pre správu, úpravu alebo mazanie komentárov si pozrite sekciu Komentáre na nástenke.
    Profilové obrázky komentujúcich sprostredkúva služba Gravatar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *